Získání přístupových údajů pro sledování prezentací

Během konference jste se přihlásili pouze na sledování prezentací. Pro přístup na tyto části konference bude mít každý účastník svá jedinečná přístupová oprávnění. Pro jejich získání Vás nyní provedeme poslední částí registrace.
Registrací je nutné postupně získat dva přístupy pro každý den zvlášť.
Jednotlivé odkazy níže Vás přesměrují na internetové stránky zoom.us (což je aplikace, kterou budeme pro sledování konference využívat). Registrace je částečně pouze v anglickém jazyce, je ale velmi intuitivní a jednoduchá. Budeme se Vás znovu ptát na Vaše jméno a příjmení, emailovou adresu /Kliknutím na tento zelený text si můžete prohlédnout vzorový formulář s překladem/. Otázce na časové pásmo nemusíte věnovat pozornost.

Středa 25.8.2021

1.KROK     Po kliknutí na odkaz níže se Vám v novém okně otevře registrační formulář pro registraci na blok prezentací v 1.dni konference. Po dokončení registrace se vraťte zpět na tuto stránku a pokračujte 2.KROKEM.

Čtvrtek 26.8.2021

2. KROK     Podobně jako v 1.KROKU se zaregistrujte na blok prezentací 2.dne. 

Po dokončení 2.KROKU budete mít ve Vaší emailové schránce 2 potvrzující emaily. V každém z nich najdete odkaz s přístupem na danou část konference/Kliknutím na tento zelený text si můžete prohlédnout vzorové emailové potvrzení s překladem/. Zkontrolujte, zda Vám tyto emaily nespadly např. do spamu, a zároveň je uchovejte do začátku konference pro vstup na ni. 
Také bychom Vás rádi vyzvali, abyste otestovali vaši techniku pro bezproblémové sledování konference. Budete potřebovat Zoom verze 5.6.0 nebo novější, jinak budete před vstupem na konferenci požádáni o aktualizaci.
Moc děkujeme za Váš čas, a těšíme se na Vás při sledování konference!
V případě jakýchkoli problémů nás neváhejte kontaktovat: support@pride-cz.com.