Získání přístupových údajů pro sledování konference

Pro přístup na všechny části konference bude mít každý účastník svá jedinečná přístupová oprávnění. Pro jejich získání Vás nyní provedeme poslední částí registrace, ve které si zároveň vyberete pro každý den workshop.
Registrací je nutné postupně získat čtyři přístupy pro každou část programu zvlášť.
Jednotlivé odkazy níže Vás přesměrují na internetové stránky zoom.us (což je aplikace, kterou budeme pro sledování konference využívat). Registrace je částečně pouze v anglickém jazyce, je ale velmi intuitivní a jednoduchá. Budeme se Vás znovu ptát na Vaše jméno a příjmení, emailovou adresu, a zda souhlasíte s nahráváním konference /Kliknutím na tento zelený text si můžete prohlédnout vzorový formulář s překladem/. Otázce na časové pásmo nemusíte věnovat pozornost.

Středa 25.8.2021

1.KROK     Po kliknutí na odkaz níže se Vám v novém okně otevře registrační formulář pro registraci na blok prezentací v 1.dni konference. Po dokončení registrace se vraťte zpět na tuto stránku a pokračujte Krokem 2.

2.KROK     Nyní si vyberte z nabídky 6 workshopů 1. dne. Počet účastníků na každý workshop je omezen na 20 osob. Poté kliknutím na příslušné tlačítko „Registrovat…“ budete opět přesměrování k registraci v aplikaci Zoom. Poté se opět nezapomeňte vrátit k 3.KROKU na této stránce. Budete pokračovat v registraci pro 2. den.

Jaana Pynnönen

Jaana Pynnönen

Co je důležité během přípravy, posuzování a podpory

Maria Herczog

Maria Herczog

Přibuzenská péče v mezinárodním kontextu – moderovaná diskuse

Rene de Bot

Rene de Bot

Příbuzenská péče v Nizozemí

Lucie Salačová, Markéta Švejdová

Lucie Salačová, Markéta Švejdová

Vzdělávání pěstounů příbuzných na začátku poskytování pěstounské péče

Eshele Williams

Eshele Williams

Tradice péče a spolupráce

Čtvrtek 26.8.2021

3.KROK     Podobně jako v 1.KROKU se zaregistrujte na blok prezentací 2. dne. Po dokončení registrace se vraťte zpět na tuto stránku a pokračujte posledním 4. KROKEM.

4.KROK    Nyní si vyberte z nabídky 6 workshopů 2. dne. Počet účastníků na každý workshop je omezen na 20 osob. Poté kliknutím na příslušné tlačítko „Registrovat…“ budete opět přesměrování k registraci v aplikaci Zoom.

Marcus Stallworth

Marcus Stallworth

Význam mužské role v péči o děti

Z. Burgund, T. Borisavljevic, E. Aščić, M. Janchev

Z. Burgund, T. Borisavljevic, E. Aščić, M. Janchev

Příklady případových studií v příbuzenské péči

Rene de Bot

Rene de Bot

Příbuzenská péče v Nizozemí

Elin Margrethe Olsen, Elizabeth Elton

Elin Margrethe Olsen, Elizabeth Elton

Současný a budoucí program v Norsku – příklady dobré praxe

Eshele Williams

Eshele Williams

Tradice péče a spolupráce

Jana Ženíšková

Jana Ženíšková

Podpůrné služby pro ohrožené rodiny s dětmi

Po dokončení 4.KROKU budete mít ve Vaší emailové schránce 4 potvrzující emaily. V každém z nich najdete odkaz s přístupem na danou část konference /Kliknutím na tento zelený text si můžete prohlédnout vzorové emailové potvrzení s překladem/. Zkontrolujte, zda Vám tyto emaily nespadly např. do spamu, a zároveň je uchovejte do začátku konference.
Také bychom Vás rádi vyzvali, abyste otestovali vaši techniku pro bezproblémové sledování konference. Budete potřebovat Zoom verze 5.6.0 nebo novější, jinak budete před vstupem na konferenci požádáni o aktualizaci.
Moc děkujeme za Váš čas, a těšíme se na Vás při sledování konference!
V případě jakýchkoli problémů nás neváhejte kontaktovat: support@pride-cz.com